A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Dema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ardian Dema është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ai eshte me preardhje nga Zhegra e Gjilanit dhe njihet ndryshe thjesht si Ardi. Në vitin 2013, Adrian Dema publikon albumin "Live". Më datë 16 Mars 2016, Ardi publikon videoklipin "S'muj Me T'urrejt", e realizuar në një stil krejt ndryshe, i cili po pranohet mirë nga ndjekësit e tij të shumtë. Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Kreshnik Avdiu, për orkestrimin S-Key, kurse kënga është inçizuar në studion “Frequence 82”.. Më datë 4 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ekrem Jashari (Eki)

Shqipri Kelmendi

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Beni Baksi

Valmir Shala

Albrim Llapqeva

Valdet Sopjani

Murat Gjoniku

Fatjon Dalipi

Shkelqim Kola


Tags: Adrian Dema, Ardian Dema, Ardi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018