A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adrian Gaxha, Vrcak & Tamara

Dashuri Mistike ➡ Mystical Love

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


Dashuri Mistike

Let's go, let's go, ltet's go
What you gonna do if I let you know
You'r the only one I've been dreaming for
I'll never in love like this before

(Adrian)
Indiferenca po me pengon
castet kritike po mi kupton
po ik ti ne pa kthim
sikur te ishe n'vendin tim

(Tamara)
ti nuk kupton ne vendin tend
kam qe mijera her
indiferenca tek une
asnje her nuk ka pasur vler
eja merrem menjeher
hoooouuuuuuu

ref:
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
dashuri ska si ti
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
ne emer te dashuris

(Adrian)
As nje sinjal une nuk shoh nga ty
shpirti nuk prehet nuk ka qetesi

(Tamara)
As une nuk kam qetesi
pa u ndjer nje here pa dashuri
hooouu

ref:(2)
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
dashuri ska si ti
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
ne emer te dashuris


Mystical Love

Let’s go
Let’s go, let’s go, let’s go
What ya gonna do if I let you know
You’re the only one I’ve been dreaming for
I’ve never felt love like this before
Let’s go, let’s go, let’s go
Where the moon is full and the lights are low
We can do it so slow, kiss in slo-mo
Until dawn breaks, then I ride out solo
The indifference is bothering me
You understand my critical moments
You're going to where you can't return anymore
If only you were in my place
You don't understand
I was in your place thousands of times
The indifference was never important to me
Come get me right away
How many critical moments, mystical love
I am going through this love for you
There is no one like you
How many critical moments, mystical love
I am going through it
in the name of love
Let’s go
Let’s go, let’s go, let’s go
What ya gonna do if I let you know
You’re the only one I’ve been dreaming for
I’ve never felt love like this before
Let’s go, let’s go, let’s go
Where the moon is full and the lights are low
We can do it so slow, kiss in slo-mo
Until dawn breaks, then I ride out solo
I don't see any sign from you
My soul doesn't rest, it has no rest
I have no rest either
Without feelings and without love
How many critical moments, mystical love
I am going through this love for you
There is no one like you
How many critical moments, mystical love
I am going through it
in the name of love
How many critical moments, mystical love
I am going through this love for you
There is no one like you
How many critical moments, mystical love
I am going through it
in the name of love

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018