A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Në Cilën Udhë Shkove Jetës

U nisëm të gjithë për të jetuar
ngarkuar në valixhe e premtime
ëndrrat i thamë me zë të lartë
betimet i dhamë në numrin shumës
ca ngelën te stani përgjithmonë
të tjerë i hodhën rrobat rrugës.

- poezi nga Adrian Llanaj


- Poezia u dërgua nga Futuro3000 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019