A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adriana Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
Adriana Asllani është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anita Aziri

Mimoza

Entela Ilirjani

Stela Brahimllari

Eris Hoxha

Sevime Mustafa

Darina Gjebrea

Violeta Marniku

Evelina

Gledis


Tags: Adriana Asllani, Adrian A2

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018