A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adriana Hisker

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Norvegji 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Adriana Hisker është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Stili i muzikes qe ajo ben quhet “trap”, pjese e new school hip hopit. Adriana apo me emrin e artit Adri, eshte nje prej artisteve me te reja, edhe e para femer qe ben trap. Reperja per momentin jeton ne Norvegji, por ka lindur dhe eshte rritur ne Gjermani. Adriana eshte e Ferizajit. Ne shtator 2017, Adriana Hisker filloi te postonte freestyles e disa video tjera ne Instagram. Ne vitin 2018, publikoi projektet e para "Nike x Heelz" dhe "Cok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Maqaj

Enxhi Vorpsi

Lola Kaltrina

Sarah

Dhurata Rada

Valeza Zogaj

Zhorzheta Sota

Vlera Zatriqi

Ajela Topalli

Xhemi Mjaki


Tags: Adriana Hisker, Adri

Adriana Hisker në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018