A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adriana Hisker
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Norvegji 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Prill 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19
Këndon kryesisht: hip-hop

Adriana Hisker është këngëtare. Stili i muzikes qe ajo ben quhet “trap”, pjese e new school hip hopit. Adriana apo me emrin e artit Adri, eshte nje prej artisteve me te reja, edhe e para femer qe ben trap. Reperja per momentin jeton ne Norvegji, por ka lindur dhe eshte rritur ne Gjermani. Adriana eshte e Ferizajit.

Ne shtator 2017, Adriana Hisker filloi te postonte freestyles e disa video tjera ne Instagram.

Ne vitin 2018, publikoi projektet e para "Nike x Heelz" dhe "Coke Design", te cilat jane pjese e EP’s me titull “777”.

Më datë 12 Qershor 2018, Adri publikon videoklipin "Funeral".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Adrianahisker  

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018