Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.al

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Aferdita Demaku - "Dite E Dasmes Ka Qellue"

Teksti origjinal i kenges

me len syt kam kerku emrin ten tkam kendur aty dielli dot ma ngroh erdhen ket pranver aty dielli dot ma ngroh erdhen ket pranver kendon bilbili po kendon sot vec per mua net kam semure me u sherua shpiritn tim mjek , shum pa zgjat dashuria pastaj memu ndodh ne metnia kengash ajo e gezon ket ta ledh pa dhon
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.al © 2007 - 2019