A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aferdita Demaku - Edhe I Bukur Edhe Tradhtar


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/09/2012

2012-09-10T13:05:47


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe I Bukur Edhe Tradhtar" kënduar nga Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aferdita Demaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...