A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aferdita Demaku - Un Nuk Jam Si Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Po Marrim Nuse"


DKUR ME KE THAN QE MA KE iNATi
QE S'PO MUNESH MEM PA ME SYY
SE Di QKA U BAN Si E DESHTi FATi
FJALET E TUA KREJT TU KAN KTHY

DiKUR ME KE THAN i KE SYT ME MAJE
OO SPO LEN VAJZ Ti PA E SHiKJU
FJALET Mi KE NDRU DHE TASH ASHiQARE
ZEMRA TE DiGJET ME NEJT ME MU

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT

MUA MOS MU LUT GJEJE DiKAN TJETER
FJALET E TUA PER MUA SKAN VLER
EDHE PSE DiKUR TE KAM DASHUR TEPER
TASH SME MER MALLi ME PA AS NiHER

DiKUR ME KE THAN i KE SYT ME MAJE
OO SPO LEN VAJZ Ti PA E SHiKJU
FJALET Mi KE NDRU DHE TASH ASHiQARE
ZEMRA TE DiGJET ME NEJT ME MU

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT

UNE NUK JAM Si Tii PER TY SFOLi KEQ
CiLA iSHTE ZEMRA JOTE KREJT E KAN MARR VESH

UNE NUK JAM Si DASHUROJ ME SHPiRT
QKA E KE PAS NE DOREN TENDE KUR NUK E KE DiT


Ky tekst u dërgua nga Vj0llca
Më Shumë...