A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aferdita Demaku - Me Mashtruan Syt E Tu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2013

2013-06-08T11:36:46

sot po te mallkoj me zemer
fat nuk do te kesh
kam gabuar si gjdo femen
tmiran tkan qu pesh
ia ke nis me dal me tjetren
dhe spo e pranon
perseri vazhdon me tjetren
ska njeri qe ta ndalon

Refrain (2x):

me mashtruan syt e tu, syt e tu
qe aq shum ju kam besu
me premtove dashuri pa kufi
e tash ku mbete ti, genjeshtar i zi

te besova se te deshta,
isha shum e re
tash e di qka pres nga jeta
ska gezim as harre (2x)

Refrain (2x) :

me mashtruan syt e tu, syt e tu
qe aq shum ju kam besu
me premtove dashuri pa kufi
e tash ku mbete ti, genjeshtar i zi


Ky tekst u dërgua nga Stina
Më Shumë...