A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aferdita Demaku - Te Mallkoj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Po Marrim Nuse"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Mallkoj" kënduar nga Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Astrit Mulaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tash pse nuk Flet...
Kur të gjitha un për ty i mora Vesh...
Tii m'ke Mashtru...
Sa të Deshta un paskam Gabuu...

Tash pse nuk Flet...
Kur të gjitha un për ty i mora Vesh...
Tii m'ke Mashtru...
Sa të Deshta un paskam Gabuu...

Reff (2x)...
Te Mallkoj ty në Dashuri...
Edhe Diten kur të pan Syt e Ziii...
Paske me gjak gjak veq Tradhëtin tiinn...
Mori fund për mu kjo Dashuri...

Prap tii më Lëndon...
Kur më thua se gabova falje Kerkon...
Tii e din Mir...
Sa të deshta un me Zemer e me Shpirt...

Prap tii më Lëndon...
Kur më thua se gabova falje Kerkon...
Tii e din Mir...
Sa të deshta un me Zemer e me Shpirt...

Reff (3x)...
Te Mallkoj ty në Dashuri...
Edhe Diten kur të pan Syt e Ziii...
Paske me gjak gjak veq Tradhëtin tiinn...
Mori fund për mu kjo Dashuri...

TEEE MAALLKOOJJ TYY........!!!Më Shumë...