A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aferdita Demaku - S'me Pelqen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Po Marrim Nuse"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'me Pelqen" kënduar nga Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mimoza Shkodra. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Se di pse nuk u mbushe mend,
sa her të thash që smë pëlqen,
sa her të thash që zemrën nuk ta fali.

Se di pse kur nuk more vesh
As me t'mir as me t'keq
Që për mua sdo të jesh I pari..

Sjan për mua buzët tua
Më pëlqen më tepër dikush tjetër
Nuk të dua ty...

S'jan për mua puthjet tua
Se në zemrën time tjetër kush ka hy..

Përse veq mua mu ke tek
Dhe nuk më len aspak të qet
Si hije e zez m'përcjell hap pas hapi....

Une ta kam than dhe prap ta them
Që nuk bën pjes në zemrën tem
Nëse vazhdon kështu ta mar inatin...

Sjan për mua buzët tua
Më pëlqen më tepër dikush tjetër
Nuk të dua ty...

Sjan për mua puthjet tua
Se në zemrën time tjetër kush ka hy....

Sjan për mua buzët tua
Më pëlqen më tepër dikush tjetër
Nuk të dua ty...

Sjan për mua puthjet tua
Se në zemrën time tjetër kush ka hy.... 2xMë Shumë...