A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku & Mirash Bardheci - Pse I Ke Syte Kaq Te Bukur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/10/2013

2013-10-05T14:56:51


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse I Ke Syte Kaq Te Bukur" kënduar nga Aferdita Demaku & Mirash Bardheci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aferdita Demaku & Mirash Bardheci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...