A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku & Dona Janova - Shoqnia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2018

2018-12-25T15:00:02

Më Shumë Nga

Dona JanovaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqnia" kënduar nga Aferdita Demaku & Dona Janova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aferdita Demaku & Dona Janova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Leo - Shoqnia

MKA MAR MALLI MKA MAR MALLI SHOQNI
HALLAKAM ME BO SE JENA ZOTNII
O SE PER QEF E BOJNA E SA MIR
NA KNOJNA EDHE KUR PINA JO NUK E TEPROJNA

REF..
DIGJE SHKRUMOJE KSHYRE KSHYRE QFAR LOJE
SI SHOQNIA JON NUK KA HARROJE HARROJEE...

HAJDE HAJDE E DJEGIM SONTE SHOQNI
MERAKLI NA JENA PASHA DY SYY
O SE PER QEF E BOJNA E SA MIR
NA KNOJNA EDHE KUR PINA JO NUK E TEPROJNA..

REF..
DIGJE SHKRUMOJE KSHYRE KSHYRE QFAR LOJE
SI SHOQNIA JON NUK KA HARROJE HARROJEE...

Durim Malaj - Shoqnia

Moj shoqni ty të paqa
Se me ty gjithmonë u kënaqa
Kur dashnija të lëndon
Veq shoqnija qare t'bon
Kur dashnija të lëndon
Veq shoqnija qare t'bon

Hajde hajde mos rri vetë
Ndaq me pasë kafja lezet
Si n'gëzim si n'mërzi
Mos t'lashtë zoti pa shoqni

Me shoqni derti kur qahët
Halli i madh i vogel bahët
Kur dashnija të lëndon
Veq shoqnia qare t'bon
Kur dashnija të lëndon
Veq shoqnia qare t'bon

Hajde hajde mos rri vetë
Ndaq me pasë kafja lezet
Si n'gëzim si n'mërzi
Mos t'lashtë zoti pa shoqni
Hajde hajde mos rri vetë
Ndaq me pasë kafja lezet
Si n'gëzim si n'mërzi
Mos t'lashtë zoti pa shoqni

Hajde hajde mos rri vetë
Ndaq me pasë kafja lezet
Si n'gëzim si n'mërzi
Mos t'lashtë zoti pa shoqni
Hajde hajde mos rri vetë
Ndaq me pasë kafja lezet
Si n'gëzim si n'mërzi
Mos t'lashtë zoti pa shoqni

Eli Malaj - Shoqnia

Shoqnia Shoqnia
ja ndezi filloj pija
si dashnija si dashnija
jen dej na bojna qef 2×


Ref

Hajde rrina rrina
Me fund gotat pina
Pafund qejfin bojna
Jeten kshu e dojna na 2×

2
Zjarr jena Zjarr kena
Zjarr jashte zjarr mrena
Krejt e kallim kudo jena
Jeten keshtu e dojna na

Ref

Hajde rrina rrina
Me fund gotat pina
Pafund qejfin bojna
Jeten kshu e dojna na 2×
Më Shumë...