A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aferdita Elshani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Aferdita Elshani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në vitin 2010, Aferdita Elshani publikon albumin "Cili Gaboi" Në vitin 2010, Aferdita Elshani publikon albumin "Avantura" Më datë 7 Nëntor 2012, Aferdita Elshani publikon videoklipin "Nafaka Jote". Në vitin 2012, Aferdita Elshani publikon albumin "Lujna Me Tupan E Me Def" Më datë 15 Korrik 2013, Aferdita Elshani publikon videoklipin "Dashurija Kshtu Se Ka". Më datë 24 Korrik 2016, Aferdita Elshani publikon videoklipin "Summer Party...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Lujna Me Tupan E Me Def (2012)

Cili Gaboi (2010)

Avantura (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Eshte Rrezik
Dashurija Kshtu Se Ka
Summer Party
Mos Më Kërko
Nafaka Jote


Artistë Të Ngjashëm:

Driselda Kanina

Fatmire Mjaku

Vlora Bajrami

Artushi

Fatima Ymeri

Fahrije Zogaj

Egzona Dedaj

Aurora Ndoj

Elona Leka

Valbona Xeka


Tags: Aferdita Elshani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018