A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aferdita Elshani - Te Pres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2016

2016-03-19T16:34:24

Edhe nese me nje gjyle topi do tma vran ket zemer
Edhe nese sa tjam gjall do tma harrosh ket emer

Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)

E nese mendon se nuk ke faj koha gjykon te verteten, po un prap nuk te mallkoj se te du me shum se jeten, Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:(2x)

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)


Ky tekst u dërgua nga Vendlinda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018