A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Afrim Gerbeshi - Afrim Gashi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2017

2017-09-24T19:27:45

Këngë e albumit:

"Beteja E Marecit"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Afrim Gashi" kënduar nga Afrim Gerbeshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Afrim Gashi".
Videoklipi nga Afrim Gerbeshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018