A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Afrim Gerbeshi - Moj E Mira Si Lulja E Livadhit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T11:50:04

Këngë e albumit:

"Beteja E Marecit"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Moj E Mira Si Lulja E Livadhit" kënduar nga Afrim Gerbeshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Moj E Mira Si Lulja E Livadhit".
Videoklipi nga Afrim Gerbeshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bujar Ademi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Moj e mira si lulja livadhit o e livadhit o,
Po ban drit moj me dy syt e ballit o, moj te ballit o
Po ban hije me qerpikt e zie o,moj te zie oo
Va ke djegur zemren djemve trie o,djemve trie oo'oooe

Moj e mira si lulja e molles o, moj e molles oo
Tka dal zani o nahi Tetoves o ,moj Tetoves oo
Tka dal zani o ne ket nahije moj,nket nahije o
si per mend e per Bukurije o Bukurije oooo ,ohe


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018