A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Afrim Muçiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  88
  • Vendlindja:
  • Llapashtice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Afrim Muçiqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Kengetari mirnjohur Afrim Muqiqi u lindi ne Llapashtice te Podujeves. Shkollimin fillor dhe te mesem i mbaroi ne Podujeve dhe me pas vazhdoi ne Fakultetin e SHkencave Politike ne Prishtine Nderkohe edhe muziken e kshte te trasheguar nga familja e tij Dalja e Pare ne Skene ishte rreth vitit 1984 e qe nga ajo dite nuk iu nda muzikes asnjehere. Ai ka me dhjetra albume te zhanrit Popullor Tallava te publikuara deri me tani Aktivitet e tij neper Dasma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Qorr Ilazi (2014)

Mos Mendo (2014)

Mitrovica Tok Shqiptare (2011)

A Po Vjen Ne Pushim (2010)

Me Tranove Krejt (2010)

Ne Po Ndahemi (2009)

Afrimi, Shkurtja, Shyhretja & Shaqa (2008)

Ti E Re E Un Beqar (2006)

Këngë Që Shërojnë Plagë

Potpuri


» Dërgo Një Këngë »

Ne Po Ndahemi
Perjete
Vali


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

BB Poqi

Xuxi

Shkumbin Kryeziu

Riza Selimi

Leka

Fatmir Miroci

Morris

Xheki

Ismet Bexheti

Niman Mushkolaj


Tags: Afrim Muciqi, Afrim Mucici, Afrim Muqiqi

Afrim Muçiqi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018