A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Afrim Muciqi & Viola - Potpuri 2012


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/01/2012

2012-01-27T02:44:20

Më Shumë Nga

Viola


AFRIMI:pse spom fol moj zemer a pom thu qka ke pse rrin larg spo afrohesh sod nuk je si ishe dje.

Pse spom fol moj zemer a pom thu qka ke pse rrin larg spo afrohesh sod nuk je si ishe dje.
Me dashni vjen xhelozia rahatin po na merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

Me dashni vjen xhelozia o rahatin po na merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

VIOLA:sflasin kot tan bota diqka ka pse fsheh 1000 fjale rrotullohen e po thu fajin se ke
sflasin kot tan bota diqka ka pse fsheh 1000 fjale rrotullohen e po thu fajin se ke.

Me dashni vjen xhelozia rahatin po naj merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

Me dashni vjen xhelozia rahatin po na merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

AFRIMI:boll ka zgjat kjo puna jote tka ardh koha me u dorezu boll jam lodh tuj shku per qefi se krejt nervat jane harxhu
posht e nalt veq tuj vrapu her me kam e her me kerr spo numrohen kilometrat ma ke ba jeten ferr.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u ba bela.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u ba bela.

VIOLA:jeni msu ju djemt e sodit shume kollaj me na mashtru kerri i mire dhe pasuria smundet mendjen me ma ndrru,don me ba veq avantura kete ne sy po ta lexoj kur te lodhesh e kupton se gjithe qikat sjane njesoj.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u be bela.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u be bela

AFRIMI:o sheqer o syni jem
a po lun per shpirtin tem
qikat jon sikur n'harem po ti je sikur rrushi nrrem as me tlan e as me tngrane hall i madh o sysh ka nxan

qikat jon sikur n'harem po ti je sikur rrushi nrrem as me tlan e as me tngrane hall i madh o sysh ka nxan.

VIOLA:me lshu zemren djale aq shume tani behesh hi e shkrum
po tluj lala veq per qef krejt merzin ka me ta hek as mem ngrene e as mem lan hall i madh o qysh tka zan

po tluj lala veq per qef krejt merzin ka me ta hek as mem ngrene e as mem lan hall i madh o qysh tka zan.

AFRIMI:me nje fjale vet me nje fjale me ngjall eja veq edhe njeher

VIOLA:gjdo njeri po gabon edhe falje kerkon kthehu shpirt aq shume jam merzit ooooooooo

BASHKE:lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova

lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova.

AFRIMI:1her them jo 2her them po qka po ndodh me mu se di.

VIOLA:sa her qe po gabon aq her falje kerkon perseri nje gabim i ri oooooooo

BASHKE:lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova

lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova.


Ky tekst u dërgua nga  Nuhi2016
Më Shumë...