A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agim Elmazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Komogllav (Ferizaj) 
Agim Elmazi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Tahir Drenica

Isuf Berisha

Sali Mani

Rizah Bllaca

Augustin Ukaj

Salih Bajrami-Krasniqi

Bajrush Doda

Hashim Shala

Dervish Shaqa

Behxhet Korpuzi


Tags: Agim Elmazi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018