A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agim Gerguri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Agim Gerguri është një këngëtar i njohur. Ai kreu shkollen e mesme dhe fillore ne vendlindje dhe ka kohe qe merret me muzike. Ai formoi grupin "Fisniket" dhe zeri i tij njihet si nje nder zerat me te bukur te Kosoves. Eshte i martuar ka tre femije dhe jeton aty. Më datë 21 Tetor 2011, Eli Malaj & Agim Gerguri publikojnë videoklipin "Zemra Nuk Pret". Teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku. Më datë 3 Shtator 2016, Hekuran Krasniqi publikojnë videoklipin "Ajo Me Mbyti", në bashkëpunim me A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Fisnikët

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Leka

Shkumbin Kryeziu

Florent Nushi

Miftar Meta

Niman Mushkolaj

Fehmi Kastrati

Refet Asani

Bert Ndoci

Hajrulla Emini

Hidaver Osmani


Tags: Agim Gerguri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018