A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Agim Vinca
  • Fillim I Një Poeme Për Familjen Jashari

Tema: Poezi Për 17 Shkurtin

Fillim I Një Poeme Për Familjen Jashari

Vdesin në këmbë duke kënduar.
Dhe jetojnë këmbëkryq në këngë.

- poezi nga Agim Vinca


- Poezia u dërgua nga arsimdiber -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  131

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018