A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Nesa Omaj - Me Kast


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2018

2018-01-11T18:35:08

Orkestrimi:

Ardian Kastrati


Nese nuk je i imi,mos qofsh as i asaj
nese une ne gji nuk te mbaj as tjetra mos te paste ,
i iki takimit,nuk dua te jemi bashke
por ne shoqerine e njejte takohemi pa dashte

Sa here takohemi ne qytet me teret fyti
une rrugeve shetitem vet ,ti vete i dyti

Nese nuk je i imi mos qofsh as i asaj
Nese une ne gji s'te mbaj,As tjetra mos te paste
Ne vendet ku ne rrinim Dal rralle e me rralle
Se me tjetren je atje

E kete e ben me kast(kete e ben me kast)

Sa here takohemi ne qytet me teret fyti
Une rrugeve shetitem vet ,ti vete i dyti

Me kast,tjetren e njofton me mua
une i di keto foret e tua
mjeshter i mashtrimeve ,
Me kast flet per temat qe si dua
flet per tradhetit e tua
si me fol per cmimet e perimeve

Me kast ,ti aktron se je i gezuar
ti me kast je zbukuruar
mjeshter i mashtrimeve
me kast flet per dashurine tone te dhimbshme
si diqka te pa rendesishme ,
si me fol per cmimet e perimeve

x3
Me kast Mjeshter i mashtrimeve
Ti krejt i bene me kast mjeshter i mashtrimeve.
Me kast

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018