A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Agron Berisha - Venera  (Feat. Nano & Adem Ramadani)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2012

2012-10-23T21:50:25

Featuring

Adem Ramadani


Ti me erdhe fare pa kujtu
n'zemer me trokite mu
mendove se aq leht do te du
nuk e prite un me t'mashtru

Kur e ke dite
se me çfar djeli ke pun
pse erdhe ti te un?
A prite se lule do t'dhuroj
dhe veç per ty
do te enderoj???

Moj Vener, o moj Vener
me ke mbush plot v'ner!
Pasha zotin ke gabu
qe je lidh me mu... [2x]

Erdhi koha tash un te tregoj,
te tregoj se me s'te dashuroj!
Fytyren time tash po ta zbuloj,
se per tjeter vajze tash po enderoj...

Tani e din se
me kan je kon
e mos me pas kon t'binte me mir,
tash shkoj
me tjeter kan, ban?
E ti shko gjej tjeter kan...

Moj Vener, o moj Vener
me ke mbush plot v'ner!
Pasha zotin ke gabu
qe je lidh me mu... [2x]


Ky tekst u dërgua nga Labinoti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018