A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Sylejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
BIOGRAFIA: Agron Sylejmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Agron Sylejmani-Gonni eshte i lindur ne Ferizaj dhe rritur ne fshatin Brod deri ne moshen e pubertetit dhe pastaj Gonni udhtoi me prind dhe vllaun e tij per ne gurbet dhe ca vite jeton ne Zvicer. Kengen e ka dashur qysh se ne fëmijeri dhe kengen e pare qe kam filluar në fëmijeri te kendoje eshte e pa harruar kenga, niset trimi per gurbet dhe ashtu kam vazhduar me kengen "Nixhare nixhare", "Ja habibe" etj. Kohe pas kohe kam vazhduar keshtu neper m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ec Me Kohën (2016)

Po Vije Qika, Po Vine Gra (2015)

Live 2014 (2014)

Aferdita (2013)

Ndash Dujem, Ndash Mos Me Duj


» Dërgo Një Këngë »

Dashuri Dashuri
Kalle Sonte
Esmerallda
Bashk Përgjithmon
Ne Dasmen Tende


Artistë Të Ngjashëm:

Pleurat Lajçi

Hysni Klinaku

Fatmir Hoxha

Durim Malaj

Brahim Qetaj

Ylber Ajrizaj

Valon Biba

Gentian Gojani

Gramos Simnica

Alban Shehu


Tags: Agron Sylejmani, Goni, Gonni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018