A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agus-Sejdo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Agus-Sejdo është një grup artistësh. Më datë 9 Gusht 2010, Agus-Sejdo publikojnë videoklipin "Asaman Moj Lule"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B.D.G

B.A.D

Fluturuesit

Te Tjeret

Vllezerit Seferi

Kren't E Shqipes

Galeria 90

Grupi Avanti

P.E.Z

Gss


Tags: Agus-Sejdo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018