A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Aida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Grupi Aida është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Aida ishte nje grup rock i viteve '70. Antaret: Rexhep Spahiu - Bas gitare Gani Gjini - Gitare/Vokal Alajdin Gjini - Gitare/Back vokal Bajram Gashi - Bateri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Asgje Sikur Dielli

Shook

Djemt E Drinit

Bon Bon Band

Lindja

Ngroba

TNT

ParadoX

Humus

Oda


Tags: Aida, Grupi Aida

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018