A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shtime 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Aida Ramadani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Shkollimin fillor dhe te mesem e kreu ne vendlidnje ndersa tani Aida ndjek studimet ne drejtimin e Muzikologjise ne kolegjin AAB. Më datë 14 Tetor 2017, Aida Ramadani publikon videoklipin "A Të Vdes A Të Jetoj". Muzika e këngës u punua nga Granit Spahiu, teksti u shkrua nga Granit Spahiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nazmije Selimi

Nita Bahtiri

Vjosa Selmani

Liridona Spahiu

Fiorela Sahiti

Adelina Spahija

Adea Pula

Nita Latifi

Bleta Brovina

Dona Janova


Tags: Aida Ramadani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018