A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  • Kavaje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Akrepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Akrepi njihet si nje nga Artistet e pare te Hip Hopit te mirefillte ne trevat Shqiptare. Tekstet e tij bazohen shpesh ne histori reale dhe prekin tema sociale. Evis Nako, i njohur ndryshe me nofken “Akrepi“, rritet ne nje familje ushtarakesh, dhe shumicen e kohes se tij e kalon duke u stervitur ne paralelet e repartit ushtarak. Ne shkolle dallon si nxenes inteligjent, ne klase te peste te shkolles fillore „Fiqiri Kurti“, renditet i pari ne Olimpi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Addi

Ibra-G

Twentyfour

Marin TnT

Flory

Teson

Zero

Paniku

Alban Kondi

Mody


Tags: Akrepi, Evis Nako

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018