A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alar Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Alar Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ata janë pesë djem të talentuar, që rastësisht janë bashkuar në Universitetin e Arteve ne vitin 2013. Jetojnë në Elbasan, por muzikën live e ndajnë mes Elbasanit dhe Tiranës. Në Nëntor 2014, Alar Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Do Jete Vone". Më datë 2 Prill 2015, Alar Band publikojnë videoklipin "Ocean". Me këtë këngë, Alar Band marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015. Në Shtator 2015, Alar Band marri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dreams

Spirit Voice

Natyral

Plisat

Alternative

Revolt Klan

Marigona

Grupi Tepelenes

2farm

Qelbanix


Tags: Alar Band

Alar Band në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018