A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alar Band - Ocean


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2015

2015-04-02T07:00:01

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ocean" kënduar nga Alar Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alar Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018