A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alar Band & Çiljeta - Bonbone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2018

2018-08-16T18:00:04

Më Shumë Nga

Çiljeta

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Klea Huta

Video Produksioni:

Pro Video


[ÇILJETA:]
Po dridhem e tëra
nga fjalët e tua
po si ta fal zemrën
kur unë jam e lënduar
jo, nuk mendoja
se edhe 1 herë do dashuroja

[XHELDO:]
S'do të premtoj dot
gjithë botën ta fal
por për mua ti do jesh gjithçka
nuk do pendohesh
për këtë të betohem

[BASHKË 2x:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo

[ÇILJETA:]
Hajde, afër shpirtit ti hajde
eja sonte më merr si një kitarë
në krahët e tua
Të dua jo vetëm sonte
jo vetëm sonte të dua
dhe un vdes kur ti më shijon
si një kafe në buzët e tua

[XHELDO:]
Kur ti kërcen dukesh
si bonbone, bonbone
mua më çmend kur bon
si bonbone, bonbone
vetëm për mua je bon-bonbone,
bon-bon-bonbone, bonbone

[BASHKË 2x:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo

[XHELDO:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo

[BASHKË 2x:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo


Ky tekst u dërgua nga  dionaKartolina (7)

2018-08-25 09:24:22
Të dua jo vetëm sonte
jo vetëm sonte të dua
dhe un vdes kur ti më shijon
si një kafe në buzët e tua
2018-08-22 13:40:13
S'do të premtoj dot
gjithë botën ta fal
por për mua ti do jesh gjithçka
nuk do pendohesh
për këtë të betohem
U krijua nga Klaudia bakalli 2018-08-22 01:36:39
Dashurinë ti sonte fale, fale
Me një shikim ti
zemrën mu më ndale
Më jep një puthje
Jo, shumë mos e mendo
2018-08-18 14:38:57
Hajde, afër shpirtit ti hajde
eja sonte më merr si një kitarë
2018-08-18 14:34:56
Po dridhem e tëra
nga fjalët e tua
po si ta fal zemrën
kur unë jam e lënduar
jo, nuk mendoja
se edhe 1 herë do dashuroja
2018-08-18 06:16:07
S'do të premtoj dot
gjithë botën ta fal
2018-08-17 07:49:58
Për mua ti do jesh gjithçka
nuk do pendohesh
për këtë të betohem

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019