A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Alban Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. PASAPORTA: Gjatësia: 1.83 Ngjyra e syve: E kaftë Ngjyra e flokëve: E kaftë Pija e preferuar: Portokalli Muzika e preferuar: Të gjitha zhanret Këngetari-ja i/e preferuar: Justin Timberlake/Beyonce Ngjyra e preferuar: E zezë Sporti i preferuar: Hiq Sportisti/ja i/e preferuar: Xherdan Shaqiri Hobi: Muzika Stili i veshjes: I kombinuar Moto e jetës: Mos lejo askënd të ta prish disponimin se nuk ia vlenë Më datë 9 Tetor 2009, Alban Mehme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Aurora

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Vonë (Balada Dashurie) (2018)

Mos Qaj (2016)

Live (2014)

Po Te Pres (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Dashnia Jem
Ballë Për Ballë
Vonë
Maturant
Aman
Bjondina
Ti Me Çmend
Telefonom
Nese Ti Ma Fal


Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Rexha

Valton Krasniqi

Astrit Mulaj

Gentian Gojani

I.N.S.E.C.T

Mc Qoppa

Barooti

Don Pizhi

Mili Sallauka

Xhafer Ahmetaj


Tags: Alban Mehmeti, Aurora, Grupi Aurora

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018