A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Mehmeti - Loti Rrjedh Nga Syri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/07/2012

2012-07-23T13:34:12

Këngë e albumit:

"Po Te Pres"


loti rrjedh nga syri
kur ti se shikon kur
te them te dua te lutem me beso

loti rrjedh nga syri kur ti se
shikon kur te them te dua
te lutem me beso

qielli qan ne shi
deti i sjell valt dua
te te puth por ti je shum
larg qielli qan ne shi deti
i sjell valt dua te te puth
por ti je shum larg
ta dish sa te dua sta them dot
me fjal por ta hapesh zemren
aty ke per ta par ta
dish sa te dua sta them dot
me fjal por ta hapesh
zemren aty ke per ta par
Ref:
loti rrjedh nga syri
kur ti se shikon kur te
them te dua te lutem
me beso

loti rrjedh nga
syri kur ti se shikon
kir te them te dua te lutem
me beso
Ref:
loti rrjedh nga syri kur ti
se shikon kur te them te
dua te lutem me beso

loti rrjedh nga syri
kur ti se shikon
kur te them te duaaaa
te lutem me beso.


Ky tekst u dërgua nga lina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018