A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alban Mehmeti - Bjondina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/03/2014

2014-03-07T19:01:24

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Macro Creative


Te kam sy
shpirt te kam
nje dit me mlan vet
mu mlajn ment

je si loqk
zemer je
pash te madhin zot
ti mos me le

REF
moj bjondine moj bjondine
un ti puthsha buz e sy
toka e qielli le ta dine
se ky djal te don veq ty

moj bjondine moj bjondine
hyn ne valle me mu kce
e gjithmone na kan lakmie
o le ta din e jemja je.

Te kam gjan
tkam si rrush
sikur un
jo nuk te don askush
je si loqk
zemer je
pash te madhin zot
ti mos me le

Ref 2x

moj bjondine moj bjondine
un ti puthsha buz e sy
toka e qielli le ta dine
se ky djal te don veq ty

moj bjondine moj bjondine
hyn ne valle me mu kce
e gjithmone na kan lakmie
o le ta din e jemja je


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018