A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Mehmeti - Ah Dashnore


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2014

2014-07-20T20:51:27

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Dashnore" kënduar nga Alban Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Mehmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(2 her)
Ka lon ne qytet e ti nuk me flet
I vetmuar kam mbet a jetohet vet ket jet

(2her)
Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme fole

(2her)
Ti von nuk pot t'bahet e jeta mu pom thahet
Vec nje her mem buzqesh ti dimrin ma bon ver

Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme fole

Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme fole

Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme foleMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018