A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alban Mehmeti - Vonë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T11:56:18

Muzika:

Leart Boshnjaku

Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Këngë e albumit:

"Vonë (Balada Dashurie)"


Dashurin se kish zbehur
Koha që na ndahu
Edhe pse i mbaj kta lotet
Zemra prap me qan

Ishte von për çdo fjal
U shikuam n'heshtje
Skishte mbetur vend
Për fjal e as përshendetje


Ref:x2
Von është von
Nuk bën punë pendimi
Se plagen e ndarjes
Nuk e sheron takimi

Kam besu shpirti im
Se je veq kujtim
E deshmoi ky takim
Se isha gabim

Ishte von për çdo fjal
U shikum n'heshtje
Skishte mbetur vend
Për fjal e as përshendetje


Ky tekst u dërgua nga Behar GËRDELLAJ
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018