A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Mehmeti - Ti E Vrave Dashurinë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/03/2018

2018-03-14T17:24:50

Këngë e albumit:

"Vonë (Balada Dashurie)"


Me kot ti kerkon meshiren
Dhe pse vishesh me te bardha
Shpirti yt noton n'shkretire
Nuk je prape ajo e para.
Shpirti yt noton n'shkretire
Nuk je prape ajo e para

Tash vjen edhe ti me lutesh
Kerkon falje hic pa turp
Nuk e di ku merr guximin
Qe serisht te kthehesh tek une

REF. 2x:
Se ti e vrave dashurine
Edhe shkove pas nje horrit
Paqe mes nesh s'mund te shtijne
As ushtaret e UNPROFOR-it

Se ti ndenjat tua i nxorre
mall pa vlere ne treg te zi
dashuria humb kuptimin
kur hyjne zemrat ne llogari

Jo, jo nuk po t'i dua,
lot' e rende t'i shoh ne sy,
se ka vajza plot Tetova
e nuk mbahet veç me ty

REF. 2x:
Se ti e vrave dashurine
Edhe shkove pas nje horrit
Paqe mes nesh s'mund te shtijne
As ushtaret e UNPROFOR-it


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018