A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Alban Nimani - Populli Po


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/10/2011

2011-10-17T02:26:31

Këngë e albumit:

"E Bardhe"


Patriotism, nationalism, idealism, corruption, tender, siguri, standard, levizja, visa, visa, viza, pavaresi, communism, democracy, capitalism, liri, frike, television, media, multimedia, uck, tmk, fsk, qeveri, this is my dream, this is my dream, everything you know is a lie, parti, parti, party, party, hello, i want to party, i want to party.

tender, siguri, standard, levizja, visa, visa, viza, pavaresi, communism, democracy, capitalism, liri, frike, television.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018