A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Plovishti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
Alban Plovishti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Gramoz Tomorri

Altin Malo

Ergys Hyka

Redi Penko

Ledio Arapaj

Sokol Fejza

Vasillaq Gremi

Ylli Alushaj

Emiljano Dhe Grupi

Klordian Rama


Tags: Alban Plovishti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018