A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Alban Plovishti - Kam Mall Ne Shpirt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Mall Ne Shpirt" kënduar nga Alban Plovishti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Burim Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

3x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeterMë Shumë...