A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alban Skenderaj - Mrekulli E Tete  (Feat. Dr.Mic)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  905

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/08/2013

2013-08-22T14:47:20

Featuring

Majk

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014
(Albani)
Ty te sheh njehere ne njemije vjet
Ti je mrekulli e tete mbi k'te planet
e kur te kam ty prane
Gjaku neper vena rrjedh si nje vullkan
Per ty boten e leviz
Nje sekonde mbi buzen tende me braktis
A nuk e shikon
Se ti je per mua nje ne nje milion

Je i vetmi frymezim qe kam
Ti je nota ime e tete ne pentagram
A nuk shikon
Se ti je per mua nje ne nje milion

(Dr Mic)
ku do qe je, ku do qe jom
menien un e kom te ty non stop
s'ka lidhje sa tjera jon perreth meje une pervec teje tjeter nuk shoh
se ti jeee...
uji n'sahare, parajsa n'toke
engjell i bardhe, mrekulli e tete n'ket bote
ti ma ndreq diten pa ty gjithcka esht e kot
ftyra jote o si lindja e diellit ne mengjes
zoni yt o kanga ma e mire qe kom n'vesh
e nese ti don at'here une ton jeten t'pres
se ti jeee...

(Albani)
Do te dua ne cdo jete
Je parajsa qe me pret

Se ti je per mua qielli i tete
Se ti je ne toke i teti kontinent
A nuk e shikon
se ti je per mua nje milion
Nje ne nje milion
Nje ne nje milion

(Dr Mic)
Se ti jeee...
Se n'ylber ti je ngjyra jeme e tete
Nje si ti vjen vec nje here n'jete
Se ti jeee..

(Albani)
Nje ne nje milion


Ky tekst u dërgua nga  DhZguro   ermelaKartolina (2)

U krijua nga Beku 2018-06-24 19:07:32
Do te dua ne cdo jete,
Je parajsa qe me pret,
Se ti je per mua qielli i tete,
Se ti je ne toke i teti kontinent,
A nuk e shikon
se ti je per mua nje milion.
2017-12-17 02:08:27
Ty te sheh njehere ne njemije vjet
Ti je mrekulli e tete mbi k'te planet
e kur te kam ty prane
Gjaku neper vena rrjedh si nje vullkan
Per ty boten e leviz
Nje sekonde mbi buzen tende me braktis

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018