A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alban Skënderaj - Deja Vu  (Feat. Young Zerka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

29/06/2018

2018-06-29T17:21:42

Featuring

Young Zerka

Video Produksioni:

Fullmoon Production


[Alban Skenderaj:]
Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon
Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson
Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty
Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu

Per ty, per ty e fala jeten
Me thuaj a nuk eshte e vertete?
Per ty, per ty e hapa zemren
Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte
Ndaj mos u bej si nje femije
Largo te lutem kete xhelozi
Per ty, per ty e fala jeten
Merre zemer merre komplet
Eshte per ty

[Young Zerka:]
Me call, me call, me calling on you
Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu
Me call, me call, me calling on you
Dielli t‘ngroh ma shume me mu

Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes
Nje telefonate dhe baby jam express
Ta do ty nate e dite, ta do si antistres
Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes

Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
Baby po me dukesh si Anna Karenina
Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
Baby po me dukesh si Anna Karenina

Merre zemer merre komplet
Eshte per ty, per ty
Merre zemer merre komplet
Eshte per ty, per ty


Ky tekst u dërgua nga Kk_senoritaKartolina (2)

2018-07-15 14:03:06
Per ty, per ty e fala jeten
Me thuaj a nuk eshte e vertete?
Per ty, per ty e hapa zemren
Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte
2018-07-03 15:12:00
Merre zemer merre komplet 
Eshte per ty, per ty 

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...