A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albana Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Albana Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Albana Berisha eshte nje kengetare qe kendon kenge per femije. Ajo jeton ne Prishtine me familjen e saj. Më datë 5 Korrik 2010, Albana Berisha publikon videoklipin "Femijeria Ime". Më datë 6 Janar 2013, Albana Berisha publikon videoklipin "Piratet". Në Nëntor 2013, Albana Berisha merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Mua Yll Me Thone". Më datë 29 Nëntor 2013, Albana Berisha publikon videoklipin "Dua Dua". Me këtë këngë, Albana Beris...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Rexhepi

Anika Berisha

Blinera Muzhaku

Vjosa Selmani

Elta Ademi

Sala Jashari

Lorina Dula

Erza Hoti

Donika Nuhiu

Ema Smajli


Tags: Albana Berisha

Albana Berisha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018