A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Albana Mesuli - Ke Faj...


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Teksti:

Armand Trebicka

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Simpati"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2


Nese kjo nat duket kaq e gjat
Nese ndjehem e pa fat
Ke faj ............. nese lotet nuk i mbaj
nese dridhem edhe qaj me beso ti me beso ke faj .......nese oret numtroj nese vdes apo jetoj .................. nese tjeter dashuroj ke faj .............. nese akull zemer ke nese dhimbejen nuk e njeh nese pastajve ti me.........le ke faj

(ahhhhh) (ahha) (ahhh)

Kee faj ti ke faj (ahha) (ahha) ke faj ti ke faj.

Nese haron qeshesh dhe gezon dhe asnje qast nuk me kujton ke faj.......... Nese asnjer as meshir ti nuk ke njer dhe je shitur dhe je bler ke faj nese tjetre i premton ashtu si e ke zakon qe ta duash pergjithmon ke faj ......nese djehesh fitimtar qe te desha si e mar nese jam viktima e par ke faj ....

(aaaaaaa) (aaaaa) (aaaa) ke faj ti ke faj (aaaaaa) (aaaaa) (aaaaa)....
Ti je faj ti ke faj ........... nese kjo nat dot ket gjat nese ndjehem epa fat ke faj


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina
Më Shumë...