A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Albana Mesuli - Kjo Jet Me Ngjyra Ngjyra


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2014

2014-10-23T07:00:08

ma ke ber nje puthje
nga koha e vjter
nese te kujtohem
mos thuj nje her tjeter

ma ke bere qe unazen
premtimin e vjeter
mos me thuj pa dashje
ja dhash dikuj tjeter

ref2X
kjo jet me ngjyra ngjyra
me shume keq e pak te mira
kjo vjen nga dashuria
mirsetgjeta thot vetmia

mi ke bere kto vite
qe mi le pas dore
jeten ta dhurova
e ti krejt mi more

ma ke bere qe unazen
premtimin e vjeter
mos me thuj pa dashje
ja dhash dikuj tjeter

ref2x
kjo jet me ngjyra bgjyra
me shume keq e pak te mira
kjo vjen nga dashuria
mirsetgjeta thot vetmia


Ky tekst u dërgua nga Simpatikja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019