A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albana Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Albana Syla është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2004, Albana Syla merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Une Dhe Ti". Në Qershor 2005, Albana Syla merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Prind I Endrrave Te Mia". Më datë 12 Shtator 2014, Bedi & Albana Syla publikojnë videoklipin "Moj Dashni". Videoklipi u prodhua nga Arboni. Në vitin 2014, Bedi & Albana Syla publikojnë albumin "Nise Dasmen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Stela Brahimllari

Entela Ilirjani

Meda (Nurimeda Kamberi)

Yllka Berisha

Gledis

Silvia Tafani

Erinda Dhima

Sevi

Liliana Kanina

Sidorela Kelmendi


Tags: Albana Syla, Albana Sula, Albiana Syla, Albana Syla Fazliu

Krijo Një Kartolinë