A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albanian Outlawz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Albanian Outlawz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anëtarët: Alidema & RapRabit Zek Alidema, Kreshnik Alidema, Jeton Hysenaj, Rabit Hysenaj, Besnik Hysenaj. Vendlindja: Big Albania Shtëpia diskografike: SwissArt Entertainment AoS - AlbanianOutlawz Studio Vendi aktual: Switzerland Më datë 2 Janar 2014, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Keep It' Real". Më datë 29 Maj 2015, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Kry Pa Tru". Më datë 28 Gusht 2015, Albanian Outlawz publikojnë v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 2 (2015)

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 1 (2015)


» Dërgo Një Këngë »

Kill 4 You
No Drama
Fole
Faktet
Still Hated
Interesi
Dashni Që Dhem
Marijana
O4l
Keep It' Real


Artistë Të Ngjashëm:

New Stars

Alba Kingz

Shqiponjat

Misterioz

St Clicka

G-Gold Army

Revivalz

Krem Dela Krem

A.D.X

E'7


Tags: Albanian Outlawz, Albanianoutlawz, Alidema, Raprabit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018