A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Alberie Hadergjonaj - Lozonjare (1999)

Alberie Hadergjonaj - Loçka Jeme (2006)

Alberie Hadergjonaj - Kur Nuk Shkon, Nuk Shkon (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018